All about music ^^
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

isn't it ironic..don't you think ? ;]

3 posters

Go down

isn't it ironic..don't you think ? ;] Empty isn't it ironic..don't you think ? ;]

Писане  DJ ^_^ Съб Ное 13, 2010 10:12 pm

Аз..аз..аз.. ;пп

Казвам сее Джули * имам 100000 прякора, както искате ме наричайте ^^ *, на 13 от Варна * морската столица бейй ;пп <3 *. По принцип се падам шматка..шантава, луда шматка..Ест, вие не ме познавате, но ако ме опознаете * в този форум няколко човека ме познават..хай ;дд *. Ам..обичам мн неща..мразя малко..не обичам да мрая..Обожавам музиката * <3333 * ии...Питайте просто ^^ Ще отговоря на всички въпроси (: * зависи какви са де ;д *
DJ ^_^
DJ ^_^
Admin
Admin

Брой мнения : 169
Join date : 11.11.2010
Местожителство : somewhere..deep inside me ;]]

https://musicislife.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

isn't it ironic..don't you think ? ;] Empty Re: isn't it ironic..don't you think ? ;]

Писане  Music''Princess Съб Ное 13, 2010 11:00 pm

Ооооо, водораслячкее (: <3 ~

Как си, жената восък? хД
Защо направи форума,шматкооо? ;дд
А защо точно за музика? ;д
*вече не мога си подредя мислитее хД ще изтърся някоя глупост скоро ;д. Ах, Джулиано ;д няя мога си напиша РП-то в предния ад хД *как звучи на бг само ;д* заради тебе! ;д *
Както и да е ...
Та ... я си изброй прякорите,че аз май не ги знам всички ;д
АА омръзна ми да пиша хД айде отговаряй ;д

Music''Princess
Music''Princess
Total music fan !~!
Total music fan !~!

Брой мнения : 59
Join date : 13.11.2010
Местожителство : In hell (:

Върнете се в началото Go down

isn't it ironic..don't you think ? ;] Empty Re: isn't it ironic..don't you think ? ;]

Писане  DJ ^_^ Съб Ное 13, 2010 11:09 pm

Ооооо, водораслячкее (: <3 ~ Хай, бърборещоо <3 ;пп

Как си, жената восък? хД Ем супер, мъжът пиръсинг ;д

Защо направи форума,шматкооо? ;дд Ем,,правеше ми се форум..не знаех за какво..ии си казах, айде да е музика..що пък не ? ;дд

А защо точно за музика? ;д Ем..щото я обичам ;д

*вече не мога си подредя мислитее хД ще изтърся някоя глупост скоро ;д. Ах, Джулиано ;д няя мога си напиша РП-то в предния ад хД *как звучи на бг само ;д* заради тебе! ;д * *roflroflrofl* ;dd

Та ... я си изброй прякорите,че аз май не ги знам всички ;д Охх..ужасна си Катеринооо !! Джул, Джулс, Жужу, Жу, Джу, шматка, шмати..Джу-Джу * тати е виновеен ;дддд рофлрофлрофл * ;d ам..май е това..лудоо..ии не се сещам, ако има други..аа шантвата водораслячка ии жената восък ;дд

АА омръзна ми да пиша хД айде отговаряй ;д Ем готово де ;дд <3
DJ ^_^
DJ ^_^
Admin
Admin

Брой мнения : 169
Join date : 11.11.2010
Местожителство : somewhere..deep inside me ;]]

https://musicislife.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

isn't it ironic..don't you think ? ;] Empty Re: isn't it ironic..don't you think ? ;]

Писане  Music''Princess Съб Ное 13, 2010 11:12 pm

Ах,първо само на Симона и е разрешено да ми вика Катерино ;п !!
иии второ как можеш да забравиш теяя прякори,който аз измислих ;дд Зузу!! ;ххххххх *не,че само тоя съм измислила де;п *
Music''Princess
Music''Princess
Total music fan !~!
Total music fan !~!

Брой мнения : 59
Join date : 13.11.2010
Местожителство : In hell (:

Върнете се в началото Go down

isn't it ironic..don't you think ? ;] Empty Re: isn't it ironic..don't you think ? ;]

Писане  DJ ^_^ Съб Ное 13, 2010 11:16 pm

Ооо..вярно...хдд Кзукзу *roflroflrofl* ;dd

И аз също ти казвам Катерино ! Бърбореща водораслячка такава ;д Имам си правата ! ;д
DJ ^_^
DJ ^_^
Admin
Admin

Брой мнения : 169
Join date : 11.11.2010
Местожителство : somewhere..deep inside me ;]]

https://musicislife.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

isn't it ironic..don't you think ? ;] Empty Re: isn't it ironic..don't you think ? ;]

Писане  Music''Princess Нед Ное 14, 2010 6:15 pm

Ах, и намен ми се прииска да си напраяя сайт. Не, че нямам ама не им помня имената хД единя беше за ангели и дяволи, другия за елфи, трети за не знам си какво .. Ти помниш ли ги? ;д

Тааа за сайта: някакви идеи? isn't it ironic..don't you think ? ;] 38936

Иначе, кп?
Как си?
Как мина денят ти?
Днес ти се обаждахх за разходка,амааа те нямашее ;х
Та ... нш интересно?
Гледа ли ваште как играят? isn't it ironic..don't you think ? ;] 844947
Ира ми разказа как няква искала да се снима с Цецо isn't it ironic..don't you think ? ;] 497379
Та .... за ся туй ;д
Music''Princess
Music''Princess
Total music fan !~!
Total music fan !~!

Брой мнения : 59
Join date : 13.11.2010
Местожителство : In hell (:

Върнете се в началото Go down

isn't it ironic..don't you think ? ;] Empty Re: isn't it ironic..don't you think ? ;]

Писане  DJ ^_^ Нед Ное 14, 2010 7:09 pm

Ах, и намен ми се прииска да си напраяя сайт. Не, че нямам ама не им помня имената хД единя беше за ангели и дяволи, другия за елфи, трети за не знам си какво .. Ти помниш ли ги? ;д Честито хдд Ам..някои ги помня, други не хдд

Тааа за сайта: някакви идеи? isn't it ironic..don't you think ? ;] 38936 Ам..за някакъв сериал..заа някакви създания..Илии..ох нз ;д

Иначе, кп? Ем, току-що се върнах вкъщи, от 12.30 бях навън досега хд
Как си? Суперр ^^
Как мина денят ти? Беше страхотен ! ((:
Днес ти се обаждахх за разходка,амааа те нямашее ;х Както казах, бях навън половината ден хд
Та ... нш интересно? Ем..май не..утре дскл ;хх
Гледа ли ваште как играят? isn't it ironic..don't you think ? ;] 844947 Дамм...биха славейков 2:0 [sunn]
Ира ми разказа как няква искала да се снима с Цецо :pleasantsurprise: Даа..и той и' отказа и тя почна да го пръска с вода иии всички почнаха да пръскат всичкии и станаа ;хх ;дд
Та .... за ся туй ;д ^^ <3
DJ ^_^
DJ ^_^
Admin
Admin

Брой мнения : 169
Join date : 11.11.2010
Местожителство : somewhere..deep inside me ;]]

https://musicislife.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

isn't it ironic..don't you think ? ;] Empty Re: isn't it ironic..don't you think ? ;]

Писане  A little exception... Вто Ное 16, 2010 11:26 pm

1.Какво би причинила на Logan Lermen ?
2.Какво мислиш за Justin Bieber ?
3.Утре кво сме ? (мноого труден въпрос !!)
4.Случвало ли ти се е езика ти да залепне за сладолед? хДД
5.Опитвала ли си суши?
6.А пиле? ;дд
7.Като си била малка искала ли си да станеш принцеса?
8.Любител ли си на катериците? ;дд
9.Най-често на какво се смееш?
10.Играеш ли хоро?
11.Бауу !! (стреснах те !!)
12.А искаш ли да ти направя и восъчна кукла ?
13.Какво яде в понеделник (преди един месец) ? :Д
14.Защо е пълнолуние с половин луна ?


Чаузис... анд..в скайпа съм,в скайпа съм (о боже сетих се за т'ва "В Русия съм,в Русия съм" млъквам..до след малко {}
A little exception...
A little exception...
Total music fan !~!
Total music fan !~!

Брой мнения : 58
Join date : 11.11.2010
Age : 27
Местожителство : Високо,високо,високо.... на Уран ^^

Върнете се в началото Go down

isn't it ironic..don't you think ? ;] Empty Re: isn't it ironic..don't you think ? ;]

Писане  DJ ^_^ Вто Ное 16, 2010 11:35 pm

1.Какво би причинила на Logan Lermen ? Ъм..ам..ддз..пф..къв е тоя въпрос хДД ако ме ядоса, може да му излея една кофа с вода, да видим какво ще прай тогаз с нея ;д
2.Какво мислиш за Justin Bieber ? Амии..харесвам негови песни..Смисъл текстовете, мелодиите..Някои хора го мразят, но аз не съм от тях ; ) Всеки със своите вкусове ;п
3.Утре кво сме ? (мноого труден въпрос !!) Ъм..май сряда..ооо три свободни часааа *happy* ~ изобразително, информатика ии ДТИ..кво повече искаш хД
4.Случвало ли ти се е езика ти да залепне за сладолед? хДД Ам..ъм..май не..що, на тебе случвало ли ти се е ? хДД
5.Опитвала ли си суши? Дам..ама истинско..в Америка..някои са яки, други не ;д
6.А пиле? ;дд Да ти кажа..за пръв път чувам за тва нещо..кво пиле, кви пет лева ? хДД
7.Като си била малка искала ли си да станеш принцеса? Не помня..май да..ама имам склероза и не мога да ти дам точен отговор хД
8.Любител ли си на катериците? ;дд Сладури бейй <3 ;д
9.Най-често на какво се смееш? *копирачка си тии хД* ам..на всичко, което ми падне хД
10.Играеш ли хоро? Дааа хДДД Знаеш ли каква съм добра хДД
11.Бауу !! (стреснах те !!) По-скоро ме разсмя..и от това почна повече да ми се пишка..да му се невидяло ! хД
12.А искаш ли да ти направя и восъчна кукла ? Ааааааа не ми казвай восъчна кукла ! *Кате, восъчната кукла ии мъжът пиърсинг..* Цвети, ако си заинтригувана от историята - скайп ;д
13.Какво яде в понеделник (преди един месец) ? :Д Аз вчера не помня какво ядох, ти искаш миналия месец да помня хД
14.Защо е пълнолуние с половин луна ? А ??? хДД нещо не схванах..я пак ;д

Чаузис... анд..в скайпа съм,в скайпа съм (о боже сетих се за т'ва "В Русия съм,в Русия съм" млъквам..до след малко {} Окии..ще разказваш за "В Русия съм,в Русия съм" хД {}
DJ ^_^
DJ ^_^
Admin
Admin

Брой мнения : 169
Join date : 11.11.2010
Местожителство : somewhere..deep inside me ;]]

https://musicislife.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

isn't it ironic..don't you think ? ;] Empty Re: isn't it ironic..don't you think ? ;]

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите